Seznam zaměstnanců

Příjmení Křestní jméno Telefon E-mail Pracovní skupina
Aim Karel +420 220 390 300 kaim@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Andresová Adéla +420 220 390 291 andresova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Balabánová Jana +420 220 390 294 balabanova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Bartlová Daria +420 220 390 303 bartlovad@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Bendová Magdalena +420 220 390 172 bendova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Benešová Ševčíková Irena +420 220 390 354 sevcikova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Beránek Tomáš +420 220 390 137 beranekt@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Blechta Vratislav +420 220 390 358 blechta@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Boček Jiří +420 220 390 256 bocek@icpf.cas.cz Údržba areálu
Bogdanić Grozdana +420 220 390 289 bogdanic@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Bouzidi Hichem +420 220 390 354 bouzidi@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Brányiková Irena +420 220 390 244 branyikova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Brus David +420 776 191 759 brus@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Brynda Jiří +420 220 390 164 brynda@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Bumba Jakub +420 220 390 278 bumba@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Bureš Radoslav +420 220 390 256 bures@icpf.cas.cz Údržba areálu
Bystroňová Jana +420 220 390 280 pavlorkova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Čanji Maja +420 220 390 291 Canji@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Cerhová Marie +420 220 390 234 cerhova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Čermák Jan +420 220 390 356 cermak@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Červenka Vojtěch +420 220 390 331 cervenka@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Červenková Šťastná Lucie +420 220 390 273 stastna@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Církva Vladimír +420 220 390 132 cirkva@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Cuřínová Petra +420 220 390 307 curinova@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Drahoš Jiří +420 224 229 610 drahos@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Dřínek Vladislav +420 220 390 304 drinek@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Dytrych Pavel +420 220 390 135 dytrych@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Ezeji Kingsley +420 220 390 260 ezeji@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Fajgar Radek +420 220 390 306 fajgar@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Fišerová Eva +420 220 390 316 fiserova@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Fridrich Miroslav +420 220 390 229 fridrich@icpf.cas.cz Oddělení IT
Gaálová Jana +420 220 390 139 gaalova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Goliáš Jiří +420 220 390 206 golias@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Goliáš Václav +420 220 390 206 golias.vaclav@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Gruber Václav +420 220 390 249 gruber@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Gulková Daniela +420 220 390 293 gulkova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Hájek Milan +420 220 390 297 hajek@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Hanáková Tereza +420 220 390 286 hanakovat@icpf.cas.cz Útvar ředitele
Hanika Jiří +420 220 390 138 hanika@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Hanková Libuše +420 220 390 278 hankova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Hartman Miloslav +420 220 390 254 hartman@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Havlica Jaromír +420 220 390 251 havlica@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Hejda Stanislav +420 220 390 233 hejda@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Hejtmánek Vladimír +420 220 390 513 hejtmanek@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Holub Josef +420 220 390 256 holubj@icpf.cas.cz Údržba areálu
Holub Ladislav +420 220 390 257 holub@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Horník Štěpán +420 220 390 141 hornik@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Izák Pavel +420 220 390 204 izak@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Jakubec Martin +420 220 390 266 jakubecm@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Jakubík Pavel +420 220 390 137 jakubik@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Jandová Věra +420 220 390 303 jandova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Jánošíková Vladimíra +420 220 390 274 janosikova@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Jeřábek František +420 220 390 209 jerabek.frantisek@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Jeřábek Karel +420 220 390 332 jerabek@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Jeremiáš Michal +420 734 269 983 jeremias@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Jirátová Květuše +420 220 390 295 jiratova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Jiřičný Vladimír +420 220 390 238 jiricny@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Jirsák Jan +420 220 390 255 jirsak@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Jirsová Eva +420 220 390 227 jirsova@icpf.cas.cz Knihovna
Kačírková Marie +420 220 390 321 kohoutova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Kaluža Luděk +420 220 390 270 kaluza@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Kalužová Iveta +420 220 390 323 kaluzova@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Kameníková Petra +420 220 390 317 kamenikova@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Kárászová Magda +420 296 780 321 poloncarzova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Karban Jindřich +420 220 390 252 karban@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Karfík David +420 220 390 386 karfik@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Kaštánek František +420 220 390 275 kastanek@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Khramkov Oleksiy +420 220 390 292 khramkov@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Klobás Jan +420 220 390 258 klobas@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Klusoň Petr +420 220 390 340 kluson@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Kohout Martin +420 220 390 258 kohout.martin@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Kohoutová Markéta +420 220 390 319 kohoutova.m@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Koptová Marta +420 220 390 259 koptova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Körbler Josef +420 220 390 140 korbler@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Kordač Orvalho Sandra +420 220 390 162 orvalho@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Kořínková Kateřina +420 220 390 218 korinkovak@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Kos Martin +420 000 000 000 kos@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Koštejn Martin +420 220 390 303 kostejn@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Koštejnová Lucie +420 220 390 311 kostejnova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Kozáková Jana +420 220 390 203 kozakova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Krček Martin +420 220 390 372 krcek@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Krejcar Marek +420 602 832 206 krejcar@icpf.cas.cz Útvar ředitele
Krejčíková Eva +420 220 390 214 krejcikova@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Krejčíková Simona +420 220 390 133 krejcikova.simona@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Křišťál Jiří +420 220 390 237 kristal@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Křížová Denisa +420 220 390 216 krizova@icpf.cas.cz Útvar ředitele
Krupková Alena +420 220 390 272 krupkova@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Krystyník Pavel +420 220 390 149 krystynik@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Kubelová Lucie +420 220 390 130 kubelova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Kugler Josef +420 220 390 242 kugler@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Kulaviak Lukáš +420 220 390 260 kulaviak@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Kuncová Gabriela +420 220 390 243 kuncova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Kupčík Jaroslav +420 220 390 304 kupcik@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Kurfiřt Martin +420 220 390 000 kurfirst@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Lali Farzad +420 220 390 233 lali@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Landová Renáta +420 220 390 223 landova@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Laube Marek +420 220 390 232 laube@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Levdanski Valeri +420 220 390 246 valerij@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Linek Jan +420 220 390 270 linek@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Lísal Martin +420 220 390 301 lisal@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Macháčková Eva +420 220 390 264 machackovae@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Majerová Petra +420 220 390 239 majerova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Makeš Otakar +420 220 390 130 makes@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Maléterová Ywetta +420 220 390 139 maleterova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Malijevský Alexandr +420 220 390 301 malijevsky@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Mašková Ludmila +420 220 390 203 andelova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Matějková Martina +420 220 390 280 matejkova.martina@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Matějová Lenka +420 220 390 283 matejova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Matějovská Jana +420 220 390 217 matejovska@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Medlík Jiří +420 220 390 258 medlik@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Milák Marek +420 220 390 164 marek.milak@seznam.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Moravec Pavel +420 220 390 245 moravec@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Morávková Lenka +420 220 390 133 moravkova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Morozová Magdalena +420 220 390 282 caklova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Moško Jaroslav +420 220 390 131 mosko@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Moučka Filip +420 220 390 000 moucka@icpf.cas.cz
Mullerová Monika +420 220 390 267 mullerovam@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Müllerová Renata +420 220 390 219 mullerova@icpf.cas.cz Útvar ředitele
Nezbeda Ivo +420 220 390 296 ivonez@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Novák Zdeněk +420 220 390 213 novak.zdenek@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Novotná Markéta +420 220 390 247 novotna@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Ondráček Jakub +420 220 390 240 ondracek@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Ondráčková Lucie +420 220 390 245 dzumbova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Orava Vít +420 220 390 260 orava@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Panov Illia +420 220 390 137 panov@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Pařez Stanislav +420 220 390 296 parez@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Pavlíček Jan +420 220 390 255 hippo@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Pěnkavová Věra +420 220 390 222 penkavova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Petričkovič Roman +420 220 390 368 petrickovic@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Petrusová Zuzana +420 220 390 133 petrusova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Planková Brabora +420 220 390 000 plankova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Podzimek Jan +420 220 390 256 podzimek@icpf.cas.cz Údržba areálu
Pohořelý Michael +420 220 390 393 pohorely@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Pokorná Dana +420 220 390 306 pokorna@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Pokorná Petra +420 220 390 203 pokornap@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Pola Josef +420 220 390 308 pola@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Polák Jiří +420 220 390 334 polakj@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Ponec Robert +420 220 390 271 ponec@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Posel Zbyšek +420 220 390 172 posel@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Pospíšil Martin +420 220 390 301 pospisil@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Prajzler Bedřich +420 220 390 228 prajzler@icpf.cas.cz Hospodářská správa (THS)
Procházka Karel +420 220 390 301 prochazka@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Procházková Věra +420 220 390 354 prochazkovav@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Punčochář Miroslav +420 220 390 286 punc@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Řeřicha Michal +420 607 675 121 rericha@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Rezlerová Eliška +420 220 390 301 rezlerova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Rotrekl Jan +420 220 390 290 rotrekl@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Rouha Michael +420 000 000 000 rouha@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Rousková Milena +420 220 390 235 rouskova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Roztočil Petr +420 220 390 354 roztocil@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Růžička Marek +420 220 390 299 ruzicka@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Ružovič Tomáš +420 220 390 372 ruzovic@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Šabata Stanislav +420 220 390 273 sabata@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Sajfrtová Marie +420 220 390 202 sajfrtova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Samusevich Oleg +420 220 390 164 samusevich@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Schraml Jan +420 220 390 315 schraml@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Schwarz Jaroslav +420 220 390 240 schwarz@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Setničková Kateřina +420 220 390 268 setnickova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Šíma Vladimír +420 220 390 329 sima@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Šimčík Miroslav +420 220 390 262 simcik@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Slezák Jiří +420 220 390 207 slezak@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Smolík Jiří +420 220 390 247 smolik@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Šnajdaufová Hana +420 220 390 302 snajdaufova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Sobek Jiří +420 220 390 334 sobek@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Šolcová Olga +420 220 390 279 solcova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Součková Helena +420 220 390 280 souckova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Soukup Karel +420 220 390 283 Soukup@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Soukupová Krasimira +420 220 390 278 soukupova.k@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Soukupová Ludmila +420 220 390 274 soukupova@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Sovová Helena +420 220 390 234 sovova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Spáčilová Lucie +420 220 390 139 spacilova@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Staněk Vladimír +420 220 390 233 stanek@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Stanovský Petr +420 220 390 162 stanovsky@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Stavárek Petr +420 220 390 142 stavarek@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Storch Jan +420 220 390 272 storchj@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Strašák Tomáš +420 220 390 267 strasak@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Strnad Miloslav +420 220 390 224 strnad@icpf.cas.cz Oddělení IT
Švehla Jaroslav +420 220 390 263 svehla@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Svoboda Karel +420 220 390 160 svoboda@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Svoboda Martin +420 220 390 301 svobodam@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Šyc Michal +420 220 390 261 syc@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Sýkora Jan +420 220 390 307 sykora@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Tesař Ondřej +420 220 390 354 tesar@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Tihon Jaroslav +420 220 390 250 tihon@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Topiař Martin +420 220 390 241 topiar@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Topka Pavel +420 220 390 282 topka@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Trávníčková Tereza +420 000 000 000 travnickovat@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Uchytil Petr +420 220 390 268 uchytil@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Ujčić Massimo +420 220 390 237 ujcic@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Václavková Šárka +420 220 390 317 vaclavkova@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Vajglová Zuzana +420 220 390 235 vajglova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Váňa Lubomír +420 220 390 396 vana@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Vaňous Robert +420 220 390 367 vanous@icpf.cas.cz Mechanická dílna
Večeř Marek +420 220 390 000 Vecer@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Vejražka Jiří +420 220 390 309 vejrazka@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Velíšek Petr +420 220 390 267 velisek@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Veselý Václav +420 220 390 346 vesely@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Vilimovská Emília +420 220 390 226 vilimovska@icpf.cas.cz Knihovna
Vít Zdeněk +420 220 390 284 vit@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Vlček Dalibor +420 220 390 231 vlcek@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Vlková Leona +420 220 390 343 vlkova@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Vodička Petr +420 220 390 382 vodicka@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Vychodilová Hana +420 220 390 231 vychodilova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Wagner Zdeněk +420 220 390 290 wagner@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Wichterle Ivan +420 220 390 289 wichterle@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Zach Boleslav +420 220 390 131 zach@icpf.cas.cz Laboratoř procesů ochrany prostředí
Zachová Zdeňka +420 220 390 133 machalova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Žádný Jaroslav +420 220 390 137 zadny@icpf.cas.cz Oddělení analytické a materiálové chemie
Žák Michal +420 220 390 236 zakm@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály
Ždímal Vladimír +420 220 390 246 zdimal@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Zdražil Miroslav +420 220 390 288 zdrazil@icpf.cas.cz Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Zedníková Mária +420 220 390 251 zednikova@icpf.cas.cz Oddělení vícefázových reaktorů
Zíková Naděžda +420 220 390 203 zikova@icpf.cas.cz Laboratoř chemie a fyziky aerosolů
Žitková Andrea +420 220 390 331 zitkova@icpf.cas.cz Laboratoř separačních procesů Eduarda Hály